Poradnik Call Girl

MIESZKANIE Mieszkanie to podstawa. Pamiętaj, że minęły czasy w których miejsce do spotkań erotycznych mogło być o niskim standardzie. Twoja garsoniera powinna być czysta, ładna i dobrze wykończona. Warto wynająć lokum erotyczne w dobrym punkcie komunikacyjnym miasta. Jeżeli sponsoring nie dał Ci jeszcze zarobić pieniędzy na czynsz plus kaucję a musisz zacząć spotkania za kasę to pamiętaj, że w dużych miastach są dostępne mieszkania na doby. Schadzka towarzyska może też z powodzeniem odbyć się w hotelu lub u klienta, do którego możesz dotrzeć w najprostszy sposób czyli zamawiając taxi.

DYSKRECJA Unikaj niskich budynków - preferuj wieżowce. W wieżowcach nikt się niczym nie interesuje - tym bardziej nikt nie pyta o Twoje życie erotyczne. Jeżeli liczysz na dyskretne spotkania sponsorowane, dbaj o rozbierane fotki z ogłoszeń – foto bez twarzy i znaków szczególnych. Dziewczyny do towarzystwa coraz częściej decydują się na ogłoszenia towarzyskie z widoczną twarzą, ponieważ zwiększa to zainteresowanie jakim darzona jest oferta erotyczna. Za pośrednictwem Roxan.pl we wszystkich dużych miastach możesz umówić się na dyskretne, rozbierane sesje fotograficzne. Załóż oddzielny telefon na sex spotkania. Przy pomocy GOOGLE każdy może po numerze telefonu spróbować ustalić Twoją tożsamość. Wymyśl sobie fajny sex pseudonim i posługuj się nim.

BEZPIECZEŃSTWO Podpisz umowę z jedną z licencjonowanych agencji ochrony - dostaniesz małe, bezprzewodowe przyciski anty- napadowe, które zapewnią Ci bezpieczeństwo w czasie schadzki. Duże agencje ochroniarskie świadczą usługę ochrony mieszkań prywatnych. Nigdzie nie trzeba się przyznawać, że prowadzisz seks działalność - możesz skorzystać z ochrony tak jak każdy dbający o swoje bezpieczeństwo obywatel. W miastach takich jak Katowice, Poznań, Kraków, Szczecin, Warszawa, Trójmiasto, Łódź, Wrocław agencje ochrony namierzysz łatwo za pośrednictwem www.google.pl W mniejszych miastach takich jak Radom, Płock, Toruń, Zielona- Góra, Bielsko- Biała, Bytom, Częstochowa, Gdynia, Sopot, Gliwice, Kielce, Piotrków Trybunalski, Piła, Rzeszów, Tarnów, Tychy, Zabrze, Olsztyn, Lublin, Bydgoszcz też występują agencje. W drzwiach koniecznie zainstaluj wizjer. Bezpieczny seks jest ważny.

MARKETING Umieść swoje anonse towarzyskie na Odlotach, SexAtlasie, Roxan.pl i Roksie. Te serwisy sprawią, że telefon będzie często dzwonił. Pomiń Sex Czat ponieważ to dużo czasu i nerwów żeby tam umówić się na sponsoring. Znikomy sens ma dodawanie sex oferty na serwisy erotyczne, w których dostęp do numeru telefonu jest płatny sms. Stratą czasu są też małe serwisy ogłoszeń towarzyskich. Jak skuteczny jest dany serwis ogłoszeniowy możesz sprawdzić wchodząc na SexRank Zobacz jak stoją portale ogłoszeń erotycznych, w których masz swoje ogłoszenia sponsoring!

KOMUNIKCJA Załóż sobie numer w sieci, która daje dodatkowe minuty za odebrane połączenia (np. Play) – wtedy własne sex rozmowy będziesz miała za darmo. Amant, który nie umówi się w ciągu pięciominutowej rozmowy jest prawdopodobnie amantem niepoważnym. Unikaj niepoważnych amantów - to nie jest miejsce na sex przez telefon za darmo. Stawiaj na płatny seks. Czas to pieniądz. Miła i sexy rozmowa z amantami bardzo wpływa na zarobki. Nagraj sexi pocztę głosową – nawet jak w danej chwili nie będziesz mogła się umówić ze sponsorem, sponsor zadzwoni później. Zakładając anons na Roxan.pl bez opłat otrzymujesz swoją własną stronę internetową ze zdjęciami, kontaktem, opisem i wszystkim co chcesz którą możesz podawać przez telefon seks klientom oraz wplatać w swoje inne annonse erotyczne.

FINANSE Inkasuj pieniądze od sponsora na początku spotkania spons. Wszystkie pieniądze od sponsorów nie powinny leżeć w jednym miejscu a już na pewno nie powinnaś na oczach klienta dokładać to co właśnie żeś zarobiła za seks do wcześniej zarobionych. Twoja Sex Opłata powinna być podawana w serwisach internetowych także w Euro i USD. Stawka za noc nie powinna być zbyt wygórowana – to często łatwe pieniądze.

ATMOSFERA Bądź zawsze miła i uśmiechnięta dziewczyna. Dbaj o to żeby być sexy. Dobrym pomysłem jest zainwestowanie paru złotych w rozrywki dla mężczyzn: piwko (2- 3 marki) i parę paczek fajek (2- 3 marki). Nieduży nakład finansowy a zawsze jest to fajna gra wstępna, która sprawi, że klienci erotyczni będą wracać na seksik. Dobra, erotyczna atmosfera jest ważna.